حمل و نقل زمینی

حمل و نقل جاده ای یکی از قدیمیترین راههای جابجایی کالا در جهان می باشد که از نظر قیمت و سرعت جهت حمل بسیاری از کالاها و محموله ها مناسب است ، در حال حاضر بخش عمده ای از حمل و نقل کالاها در جهان از مسیر جاده ای صورت می پذیرد و از این رو شرکت ترخیص کاران آریا کیان جهت رفع نیازهای مشتریانی که از حمل زمینی کالا و ترانزیت، استفاده می کنند خدمات مختلفی را ارائه می کند.

به دلیل وجود شرایط و خدمات متنوعی که در این روش حمل وجود دارد، حمل و نقل زمینی یکپارچگی بیشتری نسبت به سایر روش ها دارا می باشد. ازجمله این خدمات متنوع می توان به مواردی همچون: حمل فله ای کالا، حمل  TL (تریلی با بار کامل – full truckload)، حمل  LTL (بار کمتر از ظرفیت تریلی – less than truckload) اشاره کرد. این تنوع در خدمات، حمل و نقل زمینی را با تمام نیازهای شما سازگار می‌کند.

حمل و نقل از طریق وسایط نقلیه سنگین مانند کامیون ها در مقایسه با دیگر روش های حمل و نقل انعطاف پذیری بیشتری دارد. چه از نظر سهولت در شیوه های بارگیری و تخلیه و چه از نظر توانایی انطباق با شرایط جاده (مانند شرایط آب و هوایی و ترافیک)، حمل و نقل زمینی قطعا تمام نیازهای شما را برآورده خواهد کرد. حمل و نقل زمینی به طور فزاینده ای از مزایای ابزارهای پیشرفته و فن آوری استفاده می کند که موجب کارآمدی بیشتر این روش حمل می شود. این تکنولوژی این شرکت ها را به پیشرفت های منطقی و غیرقابل انکاری رسانده است، بویژه در ارتباطات و نظارت بر وضعیت حمل کالا بطور لحظه ای (مانند گیرنده های GPS که بروی کامیون های حمل بار نصب می‌شوند و به شما اجازه می‌دهند تا در هر لحظه موقعیت محموله خود را ببینید).

از دیگر مزیت های ارسال بار زمینی این است که شما می توانید با کارشناسان و شرکت های حمل کننده بطور مستقیم ارتباط برقرار  کنید و از این طریق آنها می توانند به شما در فرآیند تصمیم گیری کمک کنند.